Jesteś tutaj: Start / Struktura

Struktura

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mstowie
ul. Gminna 14
42-244 Mstów
e-mail: gops@mstow.pl


e-mail DOBRY START "300+":
dobrystart@gops.mstow.pl

 

Struktura organizacyjna Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mstowie

Nazwa

Stanowisko

Imię i nazwisko

Pokój

Nr telefonu

Kierownik
Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
w Mstowie

Kierownik

Maria Kalota

6

34 3284-005
wew. 42

 

Inspektor Danych Osobowych

Cezary Nowicki

 

602 762 036

Dział Księgowo - Finansowy

Główny Księgowy

Aleksandra Całus

 

34 3284-005
wew. 35

Inspektor ds. Księgowości

Wioletta Jaksender

Pomoc Społeczna

Główny Specjalista Pracy Socjalnej

Aneta Szczęsna

13

34 3284-005
wew. 52

Starszy Specjalista Pracy Socjalnej

Anna Gaudy

Główny Specjalista Pracy Socjalnej

Kamila Ślęzak

21

34 3295-817

Specjalista Pracy Socjalnej

Irena Bekus

Starszy Specjalista Pracy Socjalnej

Anna Cierpiałowska

Starszy Specjalista Pracy Socjalnej

Aleksandra Woszczyna

Asystent Rodziny

Paulina Ścigała

Elżbieta Tyras

Zespół Interdyscyplinarny

Stypendia

Starszy Specjalista Pracy Socjalnej

Aleksandra Woszczyna

21

34 3295-817

Świadczenia Rodzinne

Świadczenia Wychowawcze

Starszy Specjalista  ds. Świadczeń Rodzinnych

Aneta Całusińska

22

34 3284-106

Starszy Specjalista  ds. Świadczeń Rodzinnych

Monika Noga

Świadczenia Rodzinne

Świadczenia Wychowawcze

Fundusz Alimentacyjny

Starszy Specjalista  ds. Świadczeń Rodzinnych i Funduszu Alimentacyjnego

Sylwia Cyba

23

34 3284-005
wew. 47

Świadczenia Rodzinne

Świadczenia Wychowawcze

Karta Dużej Rodziny

Referent ds. Świadczeń Rodzinnych

Referent ds. Pomocy Społecznej

Anna Korbela

23

34 3284-005
wew. 47

Usługi opiekuńcze

Opiekun

Gabriela Hereźniak

  

 

34 3295-817

Opiekun

Bożena Kalota

Opiekun

Donata Wychowaniec

 

 

Adresy e-mail  gops@mstow.pl

Imię i nazwisko

Stanowisko

adres e-mail

Aleksandra Całus

Główny Księgowy

acalus@mstow.pl

Wioletta Jaksender

Inspektor ds. Księgowości

wjaksender@mstow.pl

Irena Bekus

Specjalista Pracy Socjalnej

ibekus@mstow.pl

Anna Cierpiałowska

Starszy Specjalista Pracy Socjalnej

acierpialowska@mstow.pl

Anna Gaudy

Starszy Specjalista Pracy Socjalnej

agaudy@mstow.pl

Aneta Szczęsna

Główny Specjalista Pracy Socjalnej

aszczesna@mstow.pl

Kamila Ślęzak

Główny Specjalista Pracy Socjalnej

kslezak@mstow.pl

Aleksandra Woszczyna

Starszy Specjalista Pracy Socjalnej

awoszczyna@mstow.pl

Aneta Całusińska

Starszy Specjalista ds. Świadczeń Rodzinnych

acalusinska@mstow.pl

Monika Noga

Starszy Specjalista ds. Świadczeń Rodzinnych

mnoga@mstow.pl

Sylwia Cyba

Starszy Specjalista ds. Świadczeń Rodzinnych i Funduszu Alimentacyjnego

scyba@mstow.pl

Anna Korbela

Referent ds. Świadczeń Rodzinnych, Referent ds. Pomocy Społecznej

akorbela@mstow.pl

Cezary Nowicki

Inspektor

inspektor@odocn.pl

 

Autor: GOPS Mstów

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:GOPS Mstów
Data utworzenia:2017-10-17
Data publikacji:2017-10-17
Osoba sporządzająca dokument:GOPS Mstów
Osoba wprowadzająca dokument:GOPS Mstów
Liczba odwiedzin:3657